Купити з вигодою

Де купити пропіленгліколь за найкращими цінами?

Коли актуалізується потреба пропіленгліколь купити в Україні, відразу виникають супутні запитання: хто продає? скільки коштує (грн/кг)? яким чином можлива доставка? де купити найвигідніше? розглядати пропозиції Київ, Львів, Харків чи з інших міст України? та ін. У 95 % випадків справа доходить до тривалого ходіння просторами інтернету в пошуках пропозиції, яка влаштує у всіх сенсах. І, що найбільше сумно, не завжди витрачений час буде пропорційним отриманому результату. Можна довго ходити сайтами виробників і реалізаторів пропіленгліколю, вишукувати необхідний товар на рекламних майданчиках і дошках оголошень, але в результаті не отримати те, що потрібно.

 

Як же бути? З чого почати й в якому напрямку рухатися, якщо постало питання покупки пропіленгліколю? Наша відповідь проста: ця стаття – ваш успішний старт, а прочитавши її до кінця, ви будете чітко знати, що і як робити.

 

Пропіленгліколь, ціна якого не «кусається» (а при замовленнях великих партій додатково радує знижками в індивідуальному порядку) – вигідна пропозиція у 2021 році від нашої компанії. У нас на сайті ви можете купити якісний і недорогий пропіленгліколь з доставкою по всій Україні. Показники якості повністю відповідають нормативним вимогам. Кожна партія продукції супроводжується сертифікатом якості й усією іншою необхідною документацією. Доставка в кожен регіон країни здійснюється в оптимальні терміни, узгоджені з клієнтом. Фасування, транспортування та інші організаційні аспекти відбуваються на належному рівні, з повною відповідністю технічним умовам.

 

Якщо ви вирішите просто зараз оформити замовлення на пропіленгліколь у нас, заощадите час і гроші, плюс залишитеся задоволені прийнятим рішенням по максимуму.

Продаж пропіленгліколю для холодопостачання та опалення

 

Одне з найпоширеніших застосувань пропіленгліколю – у ролі носія для систем холодопостачання (охолодження) та опалення. Пропіленгліколеві теплоносії й холодоагенти активно використовуються в різних промислових напрямках, на теплостанціях, у громадських установах, приватному секторі тощо.

 

Пропіленгліколь для опалення купити бажають, як правило, з 45-55 % концентрацією розчину. Саме концентрація тут відіграє вирішальну роль. Від неї нелінійно залежить t замерзання рідини, мінімум досягається при 70 %. Явна доцільність застосування хоч і дорожчого нерозбавленого розчину, ніж рідини дешевшої, однак не повною мірою відповідної очікуванням.

 

Сьогодні все частіше вибирають пропіленгліколь-теплоносій для систем індивідуального теплопостачання приватних будинків, готелів, пансіонатів, баз відпочинку і т.д. Так підвищується безпека, подовжується термін експлуатації опалювальної техніки й системи, в цілому, у зв’язку з незначною корозійною активністю робочого середовища і відсутністю замерзання при низькій t. Краще раз витратитися на якісний теплоносій, ніж потім покривати витрати на пошуки більш вартих альтернатив, ремонт обладнання тощо. А пропіленгліколь таким теплоносієм і є – надійним, екологічним, високотеплоємним і високотеплопровідним, довговічним, корозіо- й термостійким до кристалізації, з відмінними змащувальними якостями.

Не меншою ефективністю характеризується робота ПГ в системах кондиціонування та вентиляції. Пропіленгліколь - охолоджувач повністю відповідає переліку вимог до охолоджувальних рідин, зокрема, має:

 

  • низьку t замерзання;
  • навпаки високу t кипіння і займання;
  • великі параметри теплоємності та теплопровідності;
  • незначну в’язкість при низькому температурному режимі;
  • мале спінювання.

 

Пропіленгліколем охолоджують шляхом примусової циркуляції, використовуючи, найчастіше, 30 % водний р-чин, запускаючи його змійовиками. Ним можна охолоджувати пиво, вино, молоко та подібні напої, а також інші рідини, не турбуючись про яку-небудь шкоду. Нетоксичність – істотна перевага пропіленгліколю, в порівнянні з іншими охолоджувачами. Він навіть не несе шкоди у випадку невеликих витоків через нещільність системи. Наявність 0,25 % речовини ніяк не позначається на смакових параметрах харчової продукції. Його 30 % концентрація забезпечує охолодження до 12,8 °С, в той час, як вода дає лише 1,1 °С. Також за пропіленгліколем – автоматичне змащення елементів охолоджувальної системи.

 

Що вкрай важливо: завдяки охолодженню за допомогою ПГ максимізується вторинна безпека в різних позаштатних і надзвичайних ситуаціях. Наприклад, коли порушується циркуляція теплоносія, трапляються катастрофи техногенного характеру, пром. аварії, помилки персоналу та ін. Примітно, що перевести охолоджувач на розчин пропіленгліколю не так вже й складно. В такому випадку відсутня потреба безпосередньо допрацьовувати циркуляційну систему.

Зберігання та доставка пропіленгліколю

 

Щоб пропіленгліколь на «відмінно» виконував свою роботу під час експлуатації в системі холодопостачання, опалення або на будь-якій іншій ділянці залучення, він повинен правильно зберігатися до продажу і доставлятися замовнику з дотриманням всіх вимог. Оптимальне зберігання також повинен забезпечити й сам покупець перед тим, як взяти матеріал у роботу.

 

Пропіленгліколь харчовий купити, а також технічний можна з доставкою по всій Україні. Для транспортування продукту підходять усі види транспорту, зокрема залізничні та автомобільні транспортні засоби. Головне, щоб упаковка і фасування були виконані, як слід, плюс щоб дотримувалися правила вантажоперевезень, які діють на конкретному виді транспорту.

 

Оптимальні умови зберігання:

 

  • критий вентильований склад;
  • наявність опалення в зимовий період;
  • запобігання потраплянню прямих сонячних променів;
  • виключення впливу тепла від будь-яких теплоджерел.

 

Гарантійний термін зберігання – 1 і 2 роки для технічного і харчового пропіленгліколю, відповідно. Після закінчення зазначеного часу матеріал може застосовуватися, якщо не погіршилися його показники якості, якщо вони повністю відповідають вимогам ТУ.

 

Компанія гарантує відповідність кожної партії пропіленгліколю нормам технічних умов, якщо дотримуються умови застосування, транспортування та зберігання.

Що врахувати при покупці й застосуванні пропіленгліколю?

 

Оскільки добавка є в продажу в різних варіантах і купити пропіленгліколь оптом можна з відмінними характеристиками, перед покупкою слід визначитися, який саме реактив необхідний. Наприклад, якщо потрібен пропіленгліколь-теплоносій, перед тим, як залити його в труби, необхідно подивитися в техпаспорт обладнання та ознайомитися з відповідною інформацією. Врахуйте, що існує низка обмежень і в деяких системах використовувати антифриз заборонено, інакше не є винятком шкода трубопроводу та проблеми з гарантійним обслуговуванням. Речовина не використовується в електролізних котлах, з оцинкованими трубами й елементами, які покриті олійною фарбою.

 

Тепер ви знаєте, де можна купити пропіленгліколь вигідно, як не витратити час і гроші даремно. Розумієте, як важливо, щоб були дотримані умови транспортування і зберігання, а також яке значення має правильний підбір матеріалу і його характеристик. Якщо знадобиться додаткова інформація, наші менеджери обов’язково вас проконсультують. Купівля пропіленгліколю у нас стане вигідним і розумним рішенням.

Телефони:

 

+3 8 067 922 02 95 - оптовий продаж (цілодобово)

+3 8 063 176 18 27 - роздрібний продаж

Адреса:

 

м. Львів, вул. Грунтова, буд. 1