Купити з вигодою

Доставка і оплата

Здійснюємо постачання товару в будь-яке місто України перевізниками: Укрпошта, САТ, Делівері, Міст Експрес, Нова Пошта, а також власним автотранспортом при тоннажних замовленнях*.

 

Доставка продукції здійснюється тільки за передоплатою, ми не працюємо з післяоплатою. Відтермінування оплати надаємо за потреби для постійних клієнтів.

 

Мінімальна сума замовлення становить 3000 грн.

 

Наша компанія пропонує гуртовим покупцям взаємовигідні умови співпраці. Замовлення товару кількістю від 1т або вартістю від 10000 грн. вважається гуртовим.

 

Звертаємо вашу увагу, що за умови співпраці на постійній основі наші клієнти можуть скористатися таким привілеєм, як часткове або повне відтермінування платежу.

 

Наші переваги:

 

  • індивідуальний підхід до гуртових покупців (певне фасування, виробник тощо);
  • спеціальні тендерні пропозиції для бюджетних організацій;
  • можливість здійснення доставки на склад покупця;
  • можливість здійснення прямої доставки товару власним автотранспортом до кінцевого споживача (актуально для клієнтів, які виступають посередниками, і не мають власного складу, транспорту тощо);
  • збереження гуртових умов при додатковому замовленні меншої кількості цього ж товару у 30-денний термін після формування основного замовлення.

 

Способи оплати:

Безготівковий розрахунок. Ми є платниками ПДВ.

Оплата готівкою в касі банку згідно рахунку-фактури.

 

За додатковими відомостями ви можете звернутися до фахівців нашого підприємства. Всі контактні телефони та адреса компанії вказані у розділі сайту Контакти. Ви також можете заповнити електронну форму, розміщену в Контактах, після чого наші фахівці в максимально стислі терміни зв’яжуться з вами для уточнення умов співпраці.

Телефони:

 

+3 8 067 922 02 95 - оптовий продаж (цілодобово)

+3 8 063 176 18 27 - роздрібний продаж

Адреса:

 

м. Львів, вул. Грунтова, буд. 1