Телефони:

 

+3 8 067 922 02 95 - оптовий продаж (цілодобово)

+3 8 063 176 18 27 - роздрібний продаж

Адреса:

 

м. Львів, вул. Грунтова, буд. 1

Синоніми пропіленгліколю

Пропіленгліколь – що це і навіщо він потрібен?

Пропіленгліколь: формула

 

Щоб зрозуміти структуру сполуки, склад молекули та розташування атомів, слід розглянути можливі варіанти формули речовини.

Пропіленгліколь, формула раціональна, молекулярна: C3H8O2. Вона демонструє склад, але не порядок молекул.

 

Скорочена структурна формула (СH2(OH)-СH(OH)-СH3) дає інформацію про функціональні групи, що позначаються на активності реактиву. За повною структурною формулою можна побачити всі молекулярні зв’язки.

 

Детальну інформацію про пропіленгліколь та як його придбати можна дізнатися у телефонному режимі, а наявний у нас товар можете переглянути в каталозі. Телефонуйте, запитуйте, замовляйте пропіленгліколь оптом недорого з доставкою по Україні, а ми подбаємо про максимально взаємовигідну співпрацю.

Синоніми (інші назви)

 

      У різних джерелах можна зустріти варіативні назви речовини. Традиційно пропіленгліколь – це також 1,2-пропандіол,

      1,2-діоксіпропан, монопропіленгліколь, α-пропіленгліколь. Систематичне найменування (IUPAC) – пропан-1,2-діол.

      Іноземні назви: Dowfrost, Methylethylene/Monopropylene glycol, PG 12, Propane-1,2-diol, 1,2-propanediol.

      Можливі скорочення: ПГ, PG, PGI, MPG.

Пропіленгліколь – це...

 

Пропіленгліколь – що це таке, розглянемо більш детально. Отже, це синтетична рідка речовина в’язкої консистенції, що володіє гігроскопічними властивостями, ледь солодким смаком, прозора, без кольору і запаху. Характеризується низькою леткістю і відсутністю токсичних впливів. Існує у двох ізомерах: 1,2-пропіленгліколь та 1,3-пропіленгліколь.

 

Пропіленгліколь – двоатомний спирт, типовий представник класу гліколів (органічних речовин, які містять по дві гідроксильні групи в структурі молекул). Більше про хімічні та фізичні властивості пропіленгліколю.

 

Пропіленгліколь – чудовий розчинник, що змішується з водою в різних пропорціях. Піддається розчиненню в спиртах, ефірах, кислотах, кетонах, альдегідах, амінах, метилтрихлориді. Унікальна здатність речовини – змішувати гідрофільні й гідрофобні сполуки, які самі по собі змішуванню не піддаються.

 

Густина вказаного хімікату – середня: нижча, в порівнянні з гліцерином і етиленгліколем, та вища, ніж в етилового спирту. Дорівнює 1,0363 г/см³. В’язкість – більш висока, ніж в одноатомних спиртів і етиленгліколю, особливо це стосується низьких температурних режимів. Молярна маса – 76,09 г/моль.

 

Також уваги заслуговують термічні властивості сполуки. Плавиться вона при -60 °C, кипить при 187,4 °C, спалахує при 107 °C.

Пропіленгліколь піддавався численним дослідженням, результати яких однозначні: речовина безпечна, не несе шкоди, відомості про побічні ефекти не зареєстровані. Внесена до списку харчових добавок під кодом Е1520.

Де застосовується пропіленгліколь? З урахуванням широти функціоналу, реактив знаходить застосування у великому переліку різнопланових галузей та процесів, як компонент різноманітних функціональних матеріалів. Ось основні напрямки застосування пропіленгліколю:

 

 • виготовлення поліефірних смол, пластичних мас, поліуретанів, полімерів;
 • хімічна та лакофарбова промисловості;
 • виготовлення на основі речовини екологічних і ефективних теплоносіїв (антифризів, незамерзаючих рідин та ін.);
 • харчопром (відомий у харчовій промисловості як добавка під кодом Е1520);
 • медицина і фармацевтичне виробництво;
 • косметична сфера;
 • виробництво тютюнової продукції та рідин для електронних сигарет;
 • нафтогазовий сегмент;
 • сільське господарство, тваринництво і ветеринарія;
 • створення продуктів побутової хімії;
 • поліграфія;
 • лабораторна практика;
 • будівництво та ремонт;
 • текстильна й шкіряна промисловість.

 

Доповнювати цей список можна довго, більше читайте у розділі Застосування пропіленгліколю. Але головне – зробити правильний висновок: пропіленгліколь є широко затребуваним матеріалом, застосовуваним повсюдно для вирішення дуже багатьох завдань.

Що таке пропіленгліколь

Пропіленгліколь – що це? Зовні – в’язка безбарвна рідина, купити яку можна оптом на вигідних умовах у нашій компанії. Функціонально – матеріал з унікальними властивостями, примітними характеристиками й різноплановими впливами, а відтак широко застосовуваний у промисловості й не тільки.

 

Навіщо потрібен пропіленгліколь? Речовина є чудовим розчинником для сполук, що належать до різних класів. Вона добре вбирає і зберігає вологу, виконує роль емульгатора. Виступає холодоносієм (теплоносієм), пластифікатором, змащувальним компонентом. Використовується у харчовій промисловості. З огляду на протигрибкові та антибактеріальні якості, часто виступає в ролі консерванту. І це ще далеко не весь перелік можливих функціональних впливів.

Купити з вигодою